Esiet sveicināti pašā Jomas ielas sirdī restorānā - grilbārā “Lightouse”. Latviska garša, mājīga un ērta atmosfēra, augsta kvalitāte un vienkārša izsmalcinātība – tas ir par mums, draugi!

Bērniem draudzīga vieta

Bērniem Apskati visu galeriju šeit

Ģimenēm ar bērniem draudzīgākais restorāns Jūrmalā - GRILBĀRS LIGHTHOUSE

Mūsu restorānā bērni vienmēr ir laipni gaidīti! Piedāvājam krāsainu un gardu bērnu ēdienkarti, lai maltīte būtu īsts piedzīvojums arī mazajiem. Ja gadījumā, bērniem ir kāda produktu nepanesība, tad ēdienkartē norādītie alergēni, ļaus izvairīties no attiecīgo produktu lietošanas. Pirms tam, vēlams par to paziņot mūsu viesmīļiem.

Grilbāra “Lighthouse” interjers ir veidots, lai arī māmiņām un tētiem būtu viegli parūpēties par savām mazajām atvasēm. Pie restorāna esam nodrošinājuši īpašu uzbrauktuvi bērnu ratiņiem un mūsu siltajās telpās ir pieejams ērts un plašs zīdaiņu pārtinamais galdiņš. Maltītes laikā nodrošināsim modernus bērnu krēsliņus, kā arī pēc tam mazais ir laipni gaidīts mūsu bērnu stūrīti, kur pieejamas daudz un dažādas rotaļlietas, vai izbaudīt bērnu slidkalniņu pie restorāna.

Katru svētdienu no plkst. 11:00 – 14:00 mūsu BRUNCH laikā, mazos viesus izklaidē mūsu bērnu animators un plašais ēdienu piedāvājums būs piemērots gan pieaugušajiem, gan bērniem dažādos vecumos.

Pēc gardās maltītes, varēsiet doties veselīgā pastaigā, jo restorāns atrodas tikai 500 m attālumā līdz jūrai. Papildus visam iepriekš minētajam, organizējam arī dažādas bērnu ballītes restorānā vai izbraukumos visā Latvijā, sagatavojam īpašas svētku ēdienkartes un visu citu, ko jubilārs vēlēsies.

Sazinies ar mums jau tagad, lai uzzinātu vairāk informācijas par mūsu īpašajiem bērnu piedāvājumiem.

Bērnu meistarklases

Katru otro sestdienas rītu, 2 stundu garumā grilbārs “Lighthouse” parūpēsies, lai bērniem rīts iesāktos darbīgi, veselīgi un radoši. Bērni ir pārsteigumiem pilni, tādēļ ļauj savam mazajam izmēģināt spēkus, gatavojot dažādus ēdienus kopā ar mums, un iespējams atklāt vēl nezināmus talantus. Mūsu meistarklases paredzētas bērniem sākot no 4.gadu vecuma un tā notiek gan latviešu, gan krievu valodā.

Vietu skaits

Meistarklasē būs pieejamas 15 vietas

Rezervācija

Lai veiktu rezervāciju, droši rakstiet uz e-pastu info@lighthousegrill.lv vai zvaniet - +371 26360603. Rezervācija ir obligāta.

Cena

15 eiro personai. Cenā iekļauti visi materiāli.

Piedāvājam arī privātās bērnu meistarklases mūsu restorānā, kas ir lielisks veids kā nosvinēt bērna svētkus (dzimšanas dienas vai citas bērnu ballītes) uzaicinot līdz pat 15 draugiem. Arī šos privātos bērnu meistarklases pasākumus vadīsim latviešu vai krievu valodā. Cena atkarīga no bērnu skaita un iepriekš saskaņotās programmas.

Vairāk informācijas par konkrētām bērnu meistarklasēm meklējiet mūsu Facebook lapā, EVENT sadaļā.

Apskatīt galeriju šeit.

Banketi

Banketi Apskati visu galeriju šeit

Vai tas būtu grandiozs korporatīvais pasākums, nelielas, tomēr ļoti īpašas vakariņas, vai arī kāds cits svarīgs dzīves notikums, Grilbārs Lighthouse spēs padarīt šo pasākumu par patiesi izcilu, gardu un atmiņā paliekošu.

MĒS NODROŠINĀSIM:

  • Banketu pie mums restorānā Grilbārs Lighthouse vai izbraukuma banketus dažādiem pasākumiem jebkurā Latvijas vietā;
  • Izcilu ēdienu kvalitāti;
  • Augsta līmeņa servisu;
  • Nepieciešamo aprīkojumu;
  • Izbraukuma banketos mēs paši visu aizvedīsim, uzstādīsim, sagatavosim un novāksim;
  • Un, protams, iepriekš saskaņojot, izpildīsim ikvienas Jūsu vēlmes, lai jebkuru banketu padarītu patiesi izcilu!

PAR MUMS:
Grilbārs Lighthouse ir vieta, kur kvalitātei ir nozīme! Mūsu vairāk kā desmit gadu pieredze ir apliecinājums tam, ka mēs patiesi ēdienu un ikvienu tā detaļu radām ar mīlestību un mūsu klienti to ir novērtējuši. Mūsu elegantais dizains un patīkamā atmosfēra radīs vislabāko vidi patīkamām svinībām. Mums ir svarīgi, lai ikviena jūsu vēlme tiktu piepildīta, tādēļ esam gatavi realizēt ikkatru ideju izcilam banketam izbraukumos vai uz vietas Grilbārā Lighthouse.

Sazinies ar mums, lai draudzīgi aprunātos par sadarbības - helmuts@lighthousegrill.lv vai zvani +371 26035145

Veiksmīgām biznesa pusdienām

Biznesa pusdienas Apskati visu galeriju šeit

Mūsdienās biznesa pusdienas vairs nenozīmē tikai kādu konkrētu ēdienreizi kopā ar potenciāliem sadarbības partneriem. Esošajā biznesa vidē un ritmā ir jāpielāgojas jebkuram dienas brīdim, tādēļ savas biznesa pusdienas Jūs variet rezervēt jebkurā sev ērtā laikā – vai tās būtu brokastis, pusdienas, vai pat vakariņas. Grilbāra “Lighthouse” elegantais interjers, patīkamā atmosfēra un draudzīgās cenas radīs vislabāko vidi veiksmīgām biznesa pusdienām.

Iepriekš lūdzam veikt rezervāciju.

Grilbārs “Lighthouse” – vieta, kur kvalitātei ir nozīme!

Nozīmīgu jubileju un svētku svinēšanai

Svētki Apskati visu galeriju šeit

Ir svētki, kuros mēs mirdzam vēl spožāk!

Vai tās būtu jūsu dzimšanas dienas svinības, kristības, kāzu mielasts, izlaiduma brīdis vai kāds cits nozīmīgs notikums Jūsu dzīvē, grilbārs “Lighthouse” spēs šo dienu padarīt atmiņā paliekošu vēl ilgi. Mēs parūpēsimies par izciliem Latviešu gardumiem, kas pat prasīgākos gardēžus spēs iepriecināt. Nodrošināsim lieliskas aktivitātes, kas pārsteigs Jūsu viesus. Mūsu elegantais dizains un patīkamā atmosfēra radīs vislabāko vidi patīkamām svinībām.

Iepriekš lūdzam veikt rezervāciju.

Grilbārs “Lighthouse” – vieta, kur kvalitātei ir nozīme!

Brunch

Svētdienas nesteidzīgais rīts ir labākais laiks, lai palutinātu sevi un savus mīļos ar gardu BRUNCH. Grilbārā “Lighthouse” Jūs varēsiet nobaudīt sezonas aktuālos un Latvijā iecienītos ēdienus un dzērienus, kas būs gana vieglas priekš rīta pirmās daļas, tomēr pietiekami sātīgas, lai kārtīgi turpinātu dienu. Tēju un kafiju BRUNCH laikā varēsiet baudīt, cik vien vēlaties, un arī Prosecco glāze iekļauta cenā. Radošās nodarbības un bērnu animatori parūpēsies, lai arī Jūsu mazajām atvasēm būtu prieka pilns svētdienas rīts.

Gardos BRUNCH ēdienus varēsiet nobaudīt katru svētdienu no plkst. 11:00 – 14:00.

Cena: 18 Eur pieaugušajiem, 10 Eur bērniem (bērniem līdz 6 gadu vecumam bez maksas.)

Gaidīsim Jūs vietā, kur kvalitātei ir nozīme! Iepriekš lūdzam veikt rezervāciju.

Grupām virs 6 personām serviss +10%.

Par mums

Lieliskā šefpavāre Olga Artemjeva uzskata, ka galvenais princips ēdienu gatavošanā ir gatavot ar mīlestību un dvēseli. Ar savu profesionālo meistarību, katru ēdienu viņa padara par īpašu mākslas darbu. Kopā ar grilbāra Lighthouse atsaucīgo personālu, Jums tiks sniegta iespēja nobaudīt ne tikai sezonā aktuālos latviešu tradicionālos ēdienus, bet arī jūras velšu ēdienus, pašu kūpinātas zivis un gaļu, kā arī Latvijā ražotus vīnus un Latvijā grauzdētu kafiju.

Grilbārs „Lighthouse” ir ģimeniska, ērta un atvērta vieta. Gaišais interjers ar mājīgajiem dizaina elementiem, vienlaikus vienkāršs un izsmalcināts. Restorāns ir draudzīgs ģimenēm ar bērniem, jo nodrošina mazajām atvasēm bērnu stūrīti un dažādas izklaides iespējas, kā arī zīdaiņiem nepieciešamo interjeru.

Gaidīsim Jūs ciemos, lai Jūs ik brīdi varētu baudītu nesteidzīgu atpūtu un augstu kvalitāti.

Sazinies ar mums


Jomas iela 63, Jūrmala, Latvija
+371 26360603

Galdiņu rezervācija:
info@lighthousegrill.lv

Atvērts:
katru dienu 11:00 - 23:00

Sadarbībai
marketings@lighthousegrill.lv

The restaurant has a nice atmosphere, Interiour is very unique and atands out compared to other restaurants on Jomas street.

„Всегда большой выбор, рыбный стол, мясной стол, суп, горячее, сладкое, фрукты, и бокал шампанского Prosseco. Плюс кофе и чай к этому всему. Рекомендую это место.

Man bija ļoti parocīgi un ērti kopā ar manu 11 mēnešus veco dēliņu. Paldies, ka ir kāds, kas domā par mums - mazu bērnu māmiņām un mūsu vajadzībām.

Uz sākumu